RC1218FK-076R81L
MFR.Part #
RC1218FK-076R81L
JLCPCB Part #
C1707542
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 6.81Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS