RC1218FK-0761K9L
MFR.Part #
RC1218FK-0761K9L
JLCPCB Part #
C876095
Description
-55℃~+155℃ 1W 61.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS