RC1218FK-075K23L
MFR.Part #
RC1218FK-075K23L
JLCPCB Part #
C876090
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.23kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS