RC1218FK-0743RL
MFR.Part #
RC1218FK-0743RL
JLCPCB Part #
C876055
Description
-55℃~+155℃ 1W 43Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS