RC1218FK-0733RL
MFR.Part #
RC1218FK-0733RL
JLCPCB Part #
C876021
Description
-55℃~+155℃ 1W 33Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS