RC1218FK-072K4L
MFR.Part #
RC1218FK-072K4L
JLCPCB Part #
C875999
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS