RC1218FK-0722RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC1218FK-0722RL
JLCPCB Part #
C875976
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 22Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS