RC1218FK-071R02L
MFR.Part #
RC1218FK-071R02L
JLCPCB Part #
C20164451
Description
-55℃~+155℃ 1.02Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS