RC1218FK-071K1L
MFR.Part #
RC1218FK-071K1L
JLCPCB Part #
C875943
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS