RC1218FK-07160RL
MFR.Part #
RC1218FK-07160RL
JLCPCB Part #
C875931
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS