RC1218DK-0791KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC1218DK-0791KL
JLCPCB Part #
C1704341
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 91kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS