RC1218DK-0788R7L
MFR.Part #
RC1218DK-0788R7L
JLCPCB Part #
C1704205
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 88.7Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS