RC1218DK-077K15L
MFR.Part #
RC1218DK-077K15L
JLCPCB Part #
C4082449
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.15kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS