RC1218DK-0778R7L
MFR.Part #
RC1218DK-0778R7L
JLCPCB Part #
C1704357
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 78.7Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS