RC1218DK-0771K5L
MFR.Part #
RC1218DK-0771K5L
JLCPCB Part #
C4275240
Description
-55℃~+155℃ 1W 71.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS