RC1218DK-0769K8L
MFR.Part #
RC1218DK-0769K8L
JLCPCB Part #
C1704983
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 69.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS