RC1218DK-07619RL
MFR.Part #
RC1218DK-07619RL
JLCPCB Part #
C4323777
Description
-55℃~+155℃ 1W 619Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS