RC1218DK-07619KL
MFR.Part #
RC1218DK-07619KL
JLCPCB Part #
C1705414
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 619kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS