RC1218DK-0760K4L
MFR.Part #
RC1218DK-0760K4L
JLCPCB Part #
C4178576
Description
-55℃~+155℃ 1W 60.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS