RC1218DK-075K76L
MFR.Part #
RC1218DK-075K76L
JLCPCB Part #
C1705295
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 5.76kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS