RC1218DK-0759KL
MFR.Part #
RC1218DK-0759KL
JLCPCB Part #
C1705272
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 59kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS