RC1218DK-0756R2L
MFR.Part #
RC1218DK-0756R2L
JLCPCB Part #
C4080546
Description
-55℃~+155℃ 1W 56.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS