RC1218DK-07510RL
MFR.Part #
RC1218DK-07510RL
JLCPCB Part #
C1705206
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 510Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS