RC1218DK-074K12L
MFR.Part #
RC1218DK-074K12L
JLCPCB Part #
C4182005
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.12kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS