RC1218DK-0747KL
MFR.Part #
RC1218DK-0747KL
JLCPCB Part #
C4107780
Description
-55℃~+155℃ 1W 47kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS