RC1218DK-0747K5L
MFR.Part #
RC1218DK-0747K5L
JLCPCB Part #
C1705378
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 47.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS