RC1218DK-0744K2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC1218DK-0744K2L
JLCPCB Part #
C1705392
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 44.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS