RC1218DK-0743RL
MFR.Part #
RC1218DK-0743RL
JLCPCB Part #
C1705348
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 43Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS