RC1218DK-0743R2L
MFR.Part #
RC1218DK-0743R2L
JLCPCB Part #
C4199007
Description
-55℃~+155℃ 1W 43.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS