RC1218DK-07432KL
MFR.Part #
RC1218DK-07432KL
JLCPCB Part #
C1705233
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 432kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS