RC1218DK-0742K2L
MFR.Part #
RC1218DK-0742K2L
JLCPCB Part #
C1705240
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 42.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS