RC1218DK-073K57L
MFR.Part #
RC1218DK-073K57L
JLCPCB Part #
C4068780
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.57kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS