RC1218DK-073K01L
MFR.Part #
RC1218DK-073K01L
JLCPCB Part #
C1703386
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 3.01kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS