RC1218DK-07374RL
MFR.Part #
RC1218DK-07374RL
JLCPCB Part #
C1703314
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 374Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS