RC1218DK-07360KL
MFR.Part #
RC1218DK-07360KL
JLCPCB Part #
C4179267
Description
-55℃~+155℃ 1W 360kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS