RC1218DK-0734R8L
MFR.Part #
RC1218DK-0734R8L
JLCPCB Part #
C1703321
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 34.8Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS