RC1218DK-07309RL
MFR.Part #
RC1218DK-07309RL
JLCPCB Part #
C1703333
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 309Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS