RC1218DK-072K94L
MFR.Part #
RC1218DK-072K94L
JLCPCB Part #
C4053404
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.94kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS