RC1218DK-0724K3L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC1218DK-0724K3L
JLCPCB Part #
C1703642
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 24.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS