RC1218DK-07243RL
MFR.Part #
RC1218DK-07243RL
JLCPCB Part #
C5721041
Description
-55℃~+155℃ 1W 243Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS