RC1218DK-07226RL
MFR.Part #
RC1218DK-07226RL
JLCPCB Part #
C4070943
Description
-55℃~+155℃ 1W 226Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS