RC1218DK-07215RL
MFR.Part #
RC1218DK-07215RL
JLCPCB Part #
C3970573
Description
-55℃~+155℃ 1W 215Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS