RC1218DK-0720K5L
MFR.Part #
RC1218DK-0720K5L
JLCPCB Part #
C1703700
Description
-55℃~+155℃ 1W 20.5kΩ 200V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS