RC1218DK-071K69L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC1218DK-071K69L
JLCPCB Part #
C4088890
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS