RC1218DK-071K43L
MFR.Part #
RC1218DK-071K43L
JLCPCB Part #
C1705209
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS