RC1218DK-0719K1L
MFR.Part #
RC1218DK-0719K1L
JLCPCB Part #
C4006577
Description
-55℃~+155℃ 19.1kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS