RC1218DK-0716R9L
MFR.Part #
RC1218DK-0716R9L
JLCPCB Part #
C4231439
Description
-55℃~+155℃ 16.9Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS