RC1218DK-07169KL
MFR.Part #
RC1218DK-07169KL
JLCPCB Part #
C1703793
Description
-55℃~+155℃ 169kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS