RC1218DK-07154RL
MFR.Part #
RC1218DK-07154RL
JLCPCB Part #
C1704108
Description
-55℃~+155℃ 154Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS