RC1218DK-0712K1L
MFR.Part #
RC1218DK-0712K1L
JLCPCB Part #
C1704210
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS